Tým Soulmio formují rozmanité osobnosti

Naším cílem je vytvářet bezpečný a inspirativní online prostor, ve kterém se lidé cítí vyslyšeni a akceptováni, a kde vždy najdou psychologickou pomoc, kterou potřebují.

Máme otevřený a pozitivní vztah k technologiím, ale bez "human touch" bychom to nebyli my.

Kromě češtiny u nás běžně uslyšíte angličtinu, španělštinu a další cizí jazyky. Nejen při online terapiích.

Vážíme si vlastní svobody, ale zároveň si uvědomujeme, že s ní jde ruku v ruce také zodpovědnost. Inspirujeme se příběhy a udáváme směr. Zkrátka ... jsme Soulmio.

Příběh zakladatelky

"Celý život jsem pracovala na vedoucích pozicích a byla neustále přetížená a unavená. Náročná práce mou vnitřní baterii současně nabíjela i vybíjela."

Vyhořela jsem. Dvakrát.

Po několika letech boje s težkou depresí se mi konečně podařilo udělat ve svém životě zásadní změny a rozhodla jsem se předat své zkušenosti ostatním. Právě proto jsem přišla s myšlenkou komplexního programu péče o duševní zdraví ve firmách, který je navržen tak, aby předcházel problémům, které jsem zažívala já. 

A především, aby kdokoliv mohl aktivně řešit příčiny psychických potíží včas.

V Soulmio proto řešíme zvládání stresu, příčiny depresí, zpracovávání pocitu, že se lidé cítí nepochopení, ztratili sami sebe nebo necítí vlastní sebehodnotu.

Rozvíjíme v manažerských dovednostech, ve zvládání emocí v pracovním nasazení, pilujeme umění zpětné vazby, řešení konfliktů, efektivní organizaci času a vedeme lidi k převzetí plné odpovědnosti za svůj šťastný život. Velkým tématem je pro nás prevence syndromu vyhoření, úzkostí, depresí a panických ataků.

Simona Zábržová
Co-Founder | CEO