Naše další služby

Umíme mnohem víc. Kromě online programu můžeme pro vaši firmu připravit webináře nebo workshopy z oblasti duševního zdraví, podpořit vaši interní komunikaci vzdělávacími materiály nebo vám uspořádat Den duševního zdraví.

Webináře a workshopy

Psychohygiena v krizi, zdravé návyky, umění relaxace, prevence syndromu vyhoření nebo psychologické bezpečí v práci. To je jen malý výčet z nabídky našich školení pro manažery, týmy i celé firmy.

Den duševního zdraví

Uspořádání Dne duševního zdraví ve vaší firmě může znamenat skvělou příležitost pro posílení povědomí o péči o duševní zdraví. Umožní vašemu týmu získat cenné nástroje a zkušenosti pro zlepšení pracovního prostředí, snížení stresu a podporu zdravé firemní kultury.

Měsíční témata

Obsahový pack k vybraným psychologickým tématům nabízí materiály, které můžete využít v rámci interní komunikace nebo při firemním vzdělávání. Každý měsíc přinášíme zajímavé informace, názorné příklady a praktické tipy, které vašim zaměstnancům pomohou rozvíjet jejich znalosti a dovednosti.

Byznys koučink

Podpořte manažery a top talenty v jejich kariérním a osobním růstu. Dopřejte jim individuální rozvoj, který žádné skupinové učení nepokryje. Propojte špičkové zaměstnance s kouči a zkušenými manažery, kteří je doprovodí v jejich leadership roli.