HR v době turbulentních změn: Strategie a trendy pro 2024

HR v době turbulentních změn:
Strategie a trendy pro 2024

Kdy: 25. ledna 2024 od 9:00 do 12:00
Kde: Zenwork, Palác Ara, Perlová 5, Praha 1
Pro koho: akce je určena HR profesionálům, Growth Manažerům, Business development manažerům, COOs nebo CEOs. 
Cena vstupenky: 650 Kč 

O eventu

Nečekané a neplánované změny má ve firmě málokdo rád. Jenže současný svět je najednou plný změn. Jak se promítají do práce HR profesionálů, vedení lidí, péče o týmy, ale produktivního fungování firmy? O tom si budeme povídat na naší lednové akci spolu s Petrou Kubita Nulíčkovou, Janem Hanušem a Barborou Riedl Černíkovou.

Program

8:45–9:00
Registrace & občerstvení

9:00-9:40
Trendy v HR 2024

Petra Kubita Nulíčková, HR manažerka Pale Fire Capital, vás provede nejnovějšími trendy pro rok 2024, poskytne vám přehled o tom, co přinese budoucnost v HR.

9:40–10:30
Jak na změny ve firmách a jak se z toho nezbláznit

Jan Hanuš, CEO Woltair a autor knihy "Dálnice do Bohnic", se s vámi podělí o své bohaté zkušenosti s transformací firem (Mall Group, maďarský Telenor, Kostelecké uzeniny, Emco ...) a prozradí, jak zvládat změny bez zbytečného stresu.

10:30 - 10:45
Coffee break 

10:45–11:10
Jak přijímat změny a vést v nich skvěle svoje týmy

Barbora Riedl Černíková, psycholožka a ředitelka SHL Talent Assessment, která se specializuje především na psychodiagnostiku kompetencí členů týmu, vám představí metody, jak přijímat změny a vedení týmů v těchto náročných dobách.

11:15–11:45
HR speed-counseling 

Speciální formát psychologické konzultace ve skupině, která bude mít jasný cíl: probrat palčivá témata, posvítit na ně z jiného úhlu, než jste zvyklí a přinést tipy, doporučení nebo inspiraci k jejich řešení. Unikátní příležitost zasednout k jednomu z kulatých stolů s odborníky, využít jejich expertní know-how a zároveň sdílet své zkušenosti i s ostatními HR profesionály.

  • Patrik Dráb, psycholog - Syndrom vyhoření
  • Bára Riedl Černíková, psycholog - Psychodiagnostika aneb co všechno lze měřit v týmu
  • Nikol Šraibová, firemní kouč - Sebekoučink

Partnerem akce je SHL Talent Assessment s.r.o.

Oficiální distributor SHL řešení pro Českou a Slovenskou republiku. Od roku 2018 mění pohled na pracovní psychologii a HR, pomáhá malým i velkým klientům maximalizovat potenciál lidského kapitálu díky vědeckým metodám a technologiím SHL.

Akci pořádáme v prostorech ZENWORK 

Objevte Zenwork i vy. Špičkovou coworkingovou oázu v centru Prahy. S moderními soukromými kancelářemi, flexibilními pracovními stoly a stylovými společnými prostory. Dokonalé místo pro práci, networking i teamové mental wellness days.