[Online] Longevity: Jak na dlouhověkost

Longevity: Jak na dlouhověkost

Lektoruje: Dr. Adam Kulhánek, lékař & adiktolog

Kdy: 11. června 2024 od 16:00
Délka trvání: 60 minut
Kde: ONLINE

Cena: 390 Kč vč. DPH  

Co nám dodá více energie a zajistí lepší spánek? Které faktory nás dělají vitálnějšími? A co nám zajistí dlouhodobý kvalitní život ve zdraví? Současná věda zná odpověď.

Adam Kulhánek jakožto zkušený lektor, lékař a adiktolog, ukáže na praktických příkladech, jak aplikovat principy life-style medicíny v každodenním životě.

Co si z online vysílání odnesete

V tomto livestreamu se podíváme na nejnovější poznatky z medicíny životního stylu a jak je využít pro dlouhý, plnohodnotný a aktivní život. Adam také ukáže, co můžeme hned teď udělat pro zlepšení své energie a vitality. Během livestreamu se můžete na cokoliv ptát či anonymně sdílet své zkušenosti.

Co se dozvíte:

  • Konkrétní faktory, který ovlivňují rychlost našeho stárnutí.

  • Co můžete aplikovat ihned a co se vyplatí pěstovat za návyky dlouhodobě.

  • Nové studie v oblasti dlouhověkosti.

Co budete potřebovat

  • chuť se posouvat a vzdělávat
  • 60 minut, kdy vás nebude nikdo rušit
  • aplikaci ZOOM, kde živé vysílání bude probíhat

Kdo vás tématem provede

Adam Kulhánek

Lékař, adiktolog & lektor

Vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze se specializací v oboru adiktologie, léčba závislostí. Profesně se zaměřuje na téma kouření a závislosti na tabáku v oblasti prevence, léčby, výzkumu a vzdělávání. Působí také jako trenér prezentačních dovedností a komunikace ve společnosti pro manažerské vzdělávání, učí na lékařské fakultě a přednáším po celém světě.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Po zaplacení registrace vám e-mailem pošleme všechno potřebné k tomu, abyste se k živému vysílání mohli připojit. Videozáznam vysílání zasíláme do 48 hodin po skončení vysílání a bude vám k dispozici po dobu 30 dnů.

Máte další dotazy? Napište nám na e-mail: client@soulmio.com