Seznamte se s lektory webinářů a workshopů

Martina Mikesková
Psycholožka, psychoterapeutka, lektorka jógy

Martina vystudovala psychologii na FF UK, absolvovala sebezkušenostní výcvik v integrativní psychoterapii a výcvik v mediaci. Věnuje se osobnostnímu rozvoji, diagnostice a psychologickému poradenství, okrajově také oblastí marketingu a HR. Působí jako lektorka psychohygieny, etiky, relaxačních technik a jógy pro pracovníky sociálních služeb. Můžete se s ní setkat v naší online psychologické poradně, ale potkat jste ji mohli i ve firmách: Seznam, Notino, Publicis Groupe, Scania, Visibility Digital, Digiteq Automotive, Plzeňský Prazdroj, CS Cabot, Albatros Media nebo na konferencích, kde často přednáší.


Adam Kulhánek
Expert na závislosti, adiktolog, lékař

Adam je specialista na léčbu závislosti. Ví, jak funguje lidský mozek a naše psychika. Je také trenér soft skills a prezentační dovedností. Absolvoval doktorské studium na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy se specializací v oboru léčby závislostí a zabývá se klinickou, výzkumnou a pedagogickou prací a prevenci v oblasti adiktologie. Lektorské činnosti a workshopům se věnuje 8 let. Má bohaté zkušenosti s veřejným vystupováním, prezentováním ve firmách například Yunex Traffic, Global Payments, Boehringer Ingelheim


Nikola Šraibová
Firemní a osobní koučka

Více než 12 let se věnuje psychologii a koučingu. Je uznávanou mentorkou, autorkou článků na téma lidského štěstí a psychiky. S klienty nejčastěji řeší oblast vztahů, které nás obklopují jak doma, tak v zaměstnání.  Zaměřuje se na zlepšení vzájemné komunikace, nalezení emoční stability a schopnosti sebevědomě obstát i v náročných životních situacích. Rozsáhlé zkušenosti nasbírala ve firmách: Redbull, Adidas, Staropramen, Renault, Innogy, TV Prima, Edenred, Rouvy, De Heus, Iveco Group, Albatros Media, Digiteq Automotive, Logio, DoDo.


Zuzana Jochmannová
Psycholožka a psychoterapeutka

Zuzana vystudovala psychologii na University of Leicester ve Velké Británii a má magisterský titul z Karlovy univerzity. Pracovala v několika nadnárodních společnostech a znalost tohoto náročného prostředí jí pomáhá porozumět potížím, s nimiž se její klienti potýkají. Během 17-ti letého života v zahraničí pomohla Zuzana cizincům zvládat výzvy, které se pojí s přizpůsobením novému prostředí a novou kulturou. V současné době ji potkáte v naší online psychologické poradně nebo jste se s ní mohli setkat na webinářích a workshopech v ČEZ, TV Prima, Unilever, Albert, Notino, Albatros Media, Ferring, a další.


Kristýna Cetkovská
Firemní psycholožka a koučka

Psycholožka, koučka a studentka doktorského studia Psychologie práce na UK v Praze. Pohybuje se nejčastěji v pracovní a firemní prostředí, ve kterém se věnuje rozvoji a angažovanosti zaměstnanců. Její aktivity směřují k tomu, aby se v práci lidé mohli cítit lépe a snadněji se rozvíjet. Na výzkumné úrovni se věnuje tématu duševního zdraví zaměstnanců společně s faktory, které ho mohou dlouhodobě posilovat. Propojuje svou praktickou a teoretickou oblast. Kristýna je členkou mezinárodního výzkumného týmu spolupracujícího s Centrem salutogeneze na univerzitě v Curychu a držitelkou certifikátu ICF v koučování. V Soulmio jste ji mohli potkat ve firmách: Edenred, TV Prima, Yunex Traffic. Pracuje rovněž jako Senior Learning & Development pro Deloitte

Témata, která Kristýna školí


Jan Hanuš
Ex-CEO Woltair, lektor

Jan Hanuš vystudoval marketing, ekonomii a IT na Univerzitě Hradec Králové. Z korporátu se přesunul do globálního start-upu se sídlem v Česku, z potravinářství přes e-commerce do progresivní energetiky. Před příchodem do ambiciózního česko-globálního start-upu působil jako CEO Mall Group nebo CEO Telenor Hungary. Stál v čele společnosti Emco nebo Kostelecké uzeniny. Podílel se na vedení potravinářských firem Douwe Egberts, Vitana a Yoplait. Ve Woltair vede tým a firmu k expanzi a přerodu z původně české firmy ke globálnímu trhu progresivní energetiky.


Simona Zábržová
Firemní koučka, zakladatelka Soulmio

Více než 18 let se pohybuje ve vrcholovém managementu a byznysovém prostředí napříč různými obory. Působila jako CEO firem SUITU, Giftisimo či Bushman. Je vyhledávanou byznys konzultantkou. Intenzivně věnuje oblasti duševního zdraví, jeho podpoře a prevenci. V roce 2020 založila Soulmio poté, co se dvakrát sama setkala se syndromem vyhoření a prošla si mnoha terapeutickými sezeními a semináři. Dnes své zkušenosti s velkým drajvem, energií a nadšením předává dál. Má za sebou přednášky a workshopy pro Fragile Media, Czech Founders, Renault, DoDo, Albatros Media, Procter Gamble, ČSOB, O-I, startupy, IT firmy, výrobní firmy a desítky konferencí.


Zuzana Hanáková
Psychoterapeutka, koučka

Vystudovala marketingovou a sociální komunikaci na Univerzitě Tomáše Bati. Absolvovala 5-ti letý sebezkušenostní výcvik Skálův Institut v individuální a skupinové terapii a roční certifikovaný výcvik u M. Vokáčové - Koučing jako umění. Sebepoznání a práci na sobě se věnuje již 15 let skrze kurzy zaměřené na práci s tělem, myslí a duší. Věří, že jediné, koho můžeme reálně změnit, jsme my sami. Pracuje jako lektor, terapeut a kouč. V práci s klienty využívá principy koučování, práci s tělem, imaginací, prací s myslí a našimi přesvědčeními. 

Témata, která Zuzana školí


Jan Čepelka
Kouč, lektor, autor Egodiagramu

Více než 10 let se věnuje výzkumu hodnot a jejich vztahu k egu, emocím a vědomí člověka. Jako manažer vyrostl díky koučinku ve společnosti LMC. Koučink mu změnil život, splnil si svůj sen zbavit se strachu a stal se pilotem ultralehkého letadla. Po absolvování koučovacího výcviku v roce 2008 a výcviku NLP vytvořil v průběhu pěti let základ hodnotového modelu ega Egodiagram, který dále rozvíjí a rozšiřuje. Jako kouč se specializuje na práci s egem, strachem a růstu vzájemného porozumění mezi lidmi. Jeho výzkum ega mu umožnil spolupráci s firmami jako jsou Google, Asus, LMC, Profesia, Logio a dalšími. 

Témata, která Jan školí